RN55E5561BR36
MFR.Part #
RN55E5561BR36
JLCPCB Part #
C1788479
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.56kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors