RN55E5100BB14
MFR.Part #
RN55E5100BB14
JLCPCB Part #
C1403988
Description
-65℃~+175℃ 125mW 510Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors