RN55E4993DB14
MFR.Part #
RN55E4993DB14
JLCPCB Part #
C1414673
Description
-65℃~+175℃ 125mW 499kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors