RN55E4991CBSL
MFR.Part #
RN55E4991CBSL
JLCPCB Part #
C1426851
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors