RN55E4752CRE6
MFR.Part #
RN55E4752CRE6
JLCPCB Part #
C3382729
Description
-65℃~+175℃ 125mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors