RN55E4751DR36
MFR.Part #
RN55E4751DR36
JLCPCB Part #
C3401037
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors