RN55E4701BRE6
MFR.Part #
RN55E4701BRE6
JLCPCB Part #
C1790448
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.7kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors