RN55E4222BBSL
MFR.Part #
RN55E4222BBSL
JLCPCB Part #
C3523097
Description
-65℃~+175℃ 125mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors