RN55E4123FB14
MFR.Part #
RN55E4123FB14
JLCPCB Part #
C1415338
Description
-65℃~+175℃ 125mW 412kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors