RN55E4121BRSL
MFR.Part #
RN55E4121BRSL
JLCPCB Part #
C3478425
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors