RN55E4023FRSL
MFR.Part #
RN55E4023FRSL
JLCPCB Part #
C1792958
Description
-65℃~+175℃ 125mW 402kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors