RN55E4001BB14
MFR.Part #
RN55E4001BB14
JLCPCB Part #
C3394329
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors