RN55E3922DBSL
MFR.Part #
RN55E3922DBSL
JLCPCB Part #
C1429959
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors