RN55E3921CRSL
MFR.Part #
RN55E3921CRSL
JLCPCB Part #
C3466782
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors