RN55E3832BR36
MFR.Part #
RN55E3832BR36
JLCPCB Part #
C1788720
Description
-65℃~+175℃ 125mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors