RN55E3523BRSL
MFR.Part #
RN55E3523BRSL
JLCPCB Part #
C3374876
Description
-65℃~+175℃ 125mW 352kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors