RN55E3491BB14
MFR.Part #
RN55E3491BB14
JLCPCB Part #
C1403983
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.49kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors