RN55E3431BB14
MFR.Part #
RN55E3431BB14
JLCPCB Part #
C1404027
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.43kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors