RN55E3401BBSL
MFR.Part #
RN55E3401BBSL
JLCPCB Part #
C1431209
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.4kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors