RN55E3400FB14
MFR.Part #
RN55E3400FB14
JLCPCB Part #
C3369526
Description
-65℃~+175℃ 125mW 340Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors