RN55E3323BRE6
MFR.Part #
RN55E3323BRE6
JLCPCB Part #
C1791480
Description
-65℃~+175℃ 125mW 332kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors