RN55E3322FRE6
MFR.Part #
RN55E3322FRE6
JLCPCB Part #
C1780508
Description
-65℃~+175℃ 125mW 33.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors