RN55E3203BRE6
MFR.Part #
RN55E3203BRE6
JLCPCB Part #
C1791327
Description
-65℃~+175℃ 125mW 320kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors