RN55E3091BRE6
MFR.Part #
RN55E3091BRE6
JLCPCB Part #
C3431122
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors