RN55E3090FBSL
MFR.Part #
RN55E3090FBSL
JLCPCB Part #
C1432098
Description
-65℃~+175℃ 125mW 309Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors