RN55E3010DRSL
MFR.Part #
RN55E3010DRSL
JLCPCB Part #
C1806685
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors