RN55E2781FB14
MFR.Part #
RN55E2781FB14
JLCPCB Part #
C1400917
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.78kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors