RN55E2742FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E2742FRSL
JLCPCB Part #
C1793030
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27.4kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors