RN55E2713BBSL
MFR.Part #
RN55E2713BBSL
JLCPCB Part #
C3553518
Description
-65℃~+175℃ 125mW 271kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors