RN55E2712BBSL
MFR.Part #
RN55E2712BBSL
JLCPCB Part #
C3485619
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors