RN55E2671FBSL
MFR.Part #
RN55E2671FBSL
JLCPCB Part #
C1428986
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.67kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors