RN55E2610FBSL
MFR.Part #
RN55E2610FBSL
JLCPCB Part #
C1426064
Description
-65℃~+175℃ 125mW 261Ω Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors