RN55E2581BBSL
MFR.Part #
RN55E2581BBSL
JLCPCB Part #
C3482913
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.58kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors