RN55E2553BRSL
MFR.Part #
RN55E2553BRSL
JLCPCB Part #
C3548127
Description
-65℃~+175℃ 125mW 255kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors