RN55E2520FB14
MFR.Part #
RN55E2520FB14
JLCPCB Part #
C3350304
Description
-65℃~+175℃ 125mW 252Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors