RN55E2490BBSL
MFR.Part #
RN55E2490BBSL
JLCPCB Part #
C1426393
Description
-65℃~+175℃ 125mW 249Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors