RN55E2484BB14
MFR.Part #
RN55E2484BB14
JLCPCB Part #
C1413053
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.48MΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors