RN55E2433FRSL
MFR.Part #
RN55E2433FRSL
JLCPCB Part #
C3536870
Description
-65℃~+175℃ 125mW 243kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors