RN55E2431FR36
MFR.Part #
RN55E2431FR36
JLCPCB Part #
C1776459
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.43kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors