RN55E2430BRSL
MFR.Part #
RN55E2430BRSL
JLCPCB Part #
C1804405
Description
-65℃~+175℃ 125mW 243Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors