RN55E2370FBSL
MFR.Part #
RN55E2370FBSL
JLCPCB Part #
C1425798
Description
-65℃~+175℃ 125mW 237Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors