RN55E2291BRE6
MFR.Part #
RN55E2291BRE6
JLCPCB Part #
C1792559
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.29kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors