RN55E2262BRE6
MFR.Part #
RN55E2262BRE6
JLCPCB Part #
C6407076
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors