RN55E2153DBSL
MFR.Part #
RN55E2153DBSL
JLCPCB Part #
C1426743
Description
-65℃~+175℃ 125mW 215kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors