RN55E2102DRE6
MFR.Part #
RN55E2102DRE6
JLCPCB Part #
C1784104
Description
-65℃~+175℃ 125mW 21kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors