RN55E2001FR36
MFR.Part #
RN55E2001FR36
JLCPCB Part #
C3511021
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors