RN55E1782BRSL
MFR.Part #
RN55E1782BRSL
JLCPCB Part #
C1804300
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors