RN55E1781DRE6
MFR.Part #
RN55E1781DRE6
JLCPCB Part #
C1783804
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors