RN55E1780BBSL
MFR.Part #
RN55E1780BBSL
JLCPCB Part #
C1426459
Description
-65℃~+175℃ 125mW 178Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors