RN55E1762BRSL
MFR.Part #
RN55E1762BRSL
JLCPCB Part #
C1804338
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors